SON DAKİKA

TurkeyTravelNews

Bunu yapma nedeni ise..

Bunu yapma nedeni ise..
Bu haber 15 Ağustos 2023 - 16:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kocaeli’deki bir caminin minaresinde görev yapan bir müezzin, kendini asarak yaşamına son verdi. Müezzinin cenazesi bugün İzmir’e gönderilmek üzere toprağa verilmek üzere düzenlenecek.Bunu neden yaptığı herkesi duygulandırdı. Meğerse.

Konu, Derince ilçesinin İbni Sina Mahallesi’nde meydana geldi. Murat Evler Camii’nde müezzin olarak görev yapan ve 1 çocuk babası olan Ercan Ç., dün öğle namazını kıldırdıktan sonra bahçede cemaatle çay içip sohbet etti. Cemaat, ikindi namazını kılmak üzere camiye geldiğinde müezzini bulamadı. Arkadaşları, Ercan Ç.’nin evde olmadığını öğrendikten sonra endişe duyarak camiye gitti. Burada Ercan Ç.’nin, caminin minaresinin olduğu alanda kendi hayatına son verdiği görüldü.

Kocaeli’de bir müezzin vazife yaptığı caminin minaresinin varolduğu alanda kendini asa*-rak yaşamına son verdi. Müezzinin cen-azesi, toprağa verilmek üzere bugün İzmir’e gönderilecek. Kocaeli’de bir müezzin vazife yaptığı caminin minaresinin varolduğu alanda kendini asa-*rak yaşamına son verdi. Müezzinin can-sız bedeni, ikindi namazını kılmak üzere camiye gelen cemaat doğrultusundan bulundu. Müezzinin cenazesi, toprağa verilmek üzere bugün İzmir’e gönderilecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA