SON DAKİKA

TurkeyTravelNews

bir tutam tuz koyarsanız..

bir tutam tuz koyarsanız..
Bu haber 19 Ağustos 2023 - 11:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve olanlara şahit o-lun. Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve mu-ci- zeye şahit o-lun..Ayrıntılar haberimiz detayındadır.. 

size vereceğimiz bu yöntemi uygulayabilirsiniz! Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun. Tuz, negatif enerjiyi yok edeceği gibi, parayı da size çekecek ve şanssızlığınızı y-ok edecektir. Diğer bir yöntem ise, cü-zdanda eski madeni para bulundurmaktır. Ancak bu yöntemi uygularken dik-kat edilecek bir nokta var. Madeni para parlak olmalıdır.

Madeni paranızı parlatmak için, size vereceğimiz bu karışımı uygulayabilirsiniz.Bunun için bir bardağa biraz sirke koyun ve üzerine tuz ekleyin. Paraları bu karışıma atın ve yavaşça 10’a kadar sayın. Daha sonra paraları sirkeli karışımdan çıkarın ve suyla durulayıp güzelce kurulayın. Bu sayede negatif enerji cü-zdanınızdan uzaklaşacak ve paranıza bereket gelecektir. Eğer negatif enerjinin evinizde olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken şey basit! Şeffaf olan herhangi bir bardağa, 3’te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekleyin.

Negatif enerji, bulunduğu yere huzursuzluk ve şanssızlık getirir. Halk arasında, tuzun negatif enerjiyi uzaklaştığına inanılır. Eğer yakınınızda negatif enerji olduğunu düşünüyor ve bu enerjinin cü-zdanınızada geçtiğini hissediyorsanız,

Kalan boşluğa ise yarı yarıya sırasıyla su ve beyaz sirke ekleyin. Bu bardağı negatif enerji olan bölgeye koyun ve 1 gün bekleyin. Burada dik-kat edilmesi gereken kısım, bardağı görünmeyecek bir yere koymak ve kesinlikle hareket ettirmemek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA